Měsíční rozpočet na jídlo
Vložil(a): Jarka mmm, 10. 1. 2017 20.22
Tak jsem se teď pobavila :). Při zbytku debordelizace jsem narazila na zapomenutou krabičku,kterou jsme s mužem měli,když jsme spolu začínali bydlet a měli jsme ještě oddělené finance. Psali jsme si tam výdaje za jídlo a dávali tam peníze. Tak jsem se dočetla,že zhruba rok jsme jedli a pili za průměrně 2000 Kč :D. Když jsme oba získali normální práci,tak už jsme to nějak neresili nebo aspoň nepsali. Ty 2 tis.mi teď přijdou jako scifi :D. Nebo některá umíte hospodařit s takto málo penězi na měsíc? Ikdyz ono se to s dětma hůř porovnává no...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 12. 2017, 14.26
tak to jste byli hodně skromní .-))
Marusk, 17. 9. 2017, 21.29
Dva tisíce ročně na jídlo mi přijde opravdu málo s tím by se snad v dnešní době nedalo vyjít ani na měsíc. U nás jdou největší výdaje na bydlení, a pak na jídlo. Akce na potraviny sleduji též