Potřebujeme pomoc - urgent brigáda

zobrazeno 2429×

Vložil(a): Alexandra, 14. 12. 2016 21.32

Maminky, potřebujeme ted do 10.1. s něčím pomoct. Chtelo by to pár šikovnych, peclivych, rychlých maminek pro vyhledavani na internetu. Kdyz se osvědčí, bude prostor pro privydelek i celoročně, ale ted je to fakt urgent (aspon dve, tri hodiny denne), protoze mame malo rukou, jsou svátky.. Práce z domova, je jedno v kterou hodinu. Kdybyste se mely chuť dozvědět víc, napište zpravu tady na webu Karolíně (Caroline). Díky ???

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla H., 16. 12. 2016, 20.26

píšu

ivka1981, 16. 12. 2016, 19.41

mamky, přišlo už nekomu neco? nebo jsem to přehlédla?

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 12. 2016, 22.16

Jo prislo, me uz prisel email s postupem

ivka1981, 29. 12. 2016, 23.12

Tak to se máte, mě ještě stále nic nepřišlo asi mají promaminky volno )))

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 12. 2016, 4.12

To jo, jen se mi ted s nemoci casu nedoprava

Fuga

Fuga, 16. 12. 2016, 16.07

díky za info, ráda bych se zapojila, ale jsem momentálně marod, pak odjížíme na hory, ale viděla jsem, že pomocnice se hlasí, tak snad máte vyhráno

nikolava, 15. 12. 2016, 19.08

Take jsem psala jsem zvedava o co jde

Lusesita25, 15. 12. 2016, 13.55

Bohuzel taky nemam cas. Ale urcite najdete.

Lenča Pešková, 15. 12. 2016, 13.35

Zpráva odeslána?

vendy.z, 15. 12. 2016, 11.35

Zajímavé, snad seženete Já mám zaměstnání a doma mám co dělat abych stihla co potřebuji

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.43

Taky mi děti furt marodí, ale bylo by to fajn se zapojit..ale zkusím napsat pro více info, děkuji

ivka1981, 15. 12. 2016, 10.47

Taky mi děti marodí, ale doufám, že už to bude za námi, tak jsem také zkusila napsat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 12. 2016, 16.24

Teď v okolí marodí hrozně moc lidí

ivka1981, 15. 12. 2016, 18.03

no já toho staršího radši ještě ani neposlala do školky, aby něco nedonesl. Po neděli už půjde, tak snad to nedonese pak.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 12. 2016, 16.29

Já teď marodím taky to je bomba

ivka1981, 16. 12. 2016, 19.40

my si to vyzkoušeli už v listopadu, marodili jsme všichni včetně me a manžela

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 16.39

Nejhorší je že jsem v pátek nestihla svého doktora protože sem musela k doktorovi se synem, tak taky trpím a jdu až zítra

ivka1981, 15. 12. 2016, 9.45

zpráva odeslána

Jarka mmm, 15. 12. 2016, 9.37

To je škoda,že to nebylo dřív . Určitě se ale někdo najde .

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů