Čištění sedačky
Vložil(a): patricia077, 25. 3. 2018 9.04
Už jsem to sem asi dávala ale nemůžu to najít.. čím cistite sedačku? Já už vyzkoušela různé tepy pěny gely čističe fleky furt máme ji necelý rok a děcka už se vyřadila a to je tmavá :-(.. nemůžu se na to už koukat..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 5. 2018, 15.46
parnym karcherom
patricia077, 9. 5. 2018, 19.10
Zatim to asi nebudu řešit není den aby nebyl flek
WeruskaSK, 9. 5. 2018, 20.05
teraz mame nove sedacky, kriklavo zlte, musime mat prekryte dekami tmavymi lebo sak vkuse kecup cokolada spinave ruky, takze tieto nove sme este necistlil, resp flaky ano ale hned ako vznikli a zlcovym mydlom, to krasne zide vsetko organickeho povodu, pouzivam na vsetko
patricia077, 9. 5. 2018, 20.53
Vidíš všem funguje a mně ani na prádlo ale to ani chemie mamka mi doporučila skvělý čistic ji funguje na vše já ho dnes dala na skvrny od trávy a popela na nové dětské věci a bohužel nepustilo nic dcera dostala nové a včera na svátek se rovnou vyvalela
patricia077, 3. 4. 2018, 14.02
To není malo
LucieS, 20. 4. 2018, 10.00
Jelikož mám také firmu na čištění, tak vidím, jak Vás pán pěkně natáhl Kde bydlíte, že tam tak rýžuje?
patricia077, 20. 4. 2018, 10.21
Taky se mi to zdálo dost ale nevím jak se ceny pohybují
LucieS, 20. 4. 2018, 18.56
Obvyklé je tak kolem 70,- za jedno sedací místo sedačky... Někdo počítá dopravu, někdo ne, někdo má nějaké minimum (třeba 400,-)... Takže tak.
patricia077, 28. 3. 2018, 10.51
To je asi nej nápad
louskacek2, 10. 4. 2018, 21.51
Taky tak jednou někdy dvakrát rocne
patricia077, 11. 4. 2018, 6.45
Akorát u nás by to muselo být furt teď se mi syn dvakrát počůral na křeslo po vyčištění
Mygara, 27. 3. 2018, 14.30
já jsem na pohovku ušila ochranné potahy a ty pak strčím do pračky
patricia077, 27. 3. 2018, 14.53
tak to jsi mega šikovná, já zašívám jen v ruce a z nutnosti, na potah bych si netroufla ani náhodou
marqueta, 28. 3. 2018, 11.53
Já je mám a pravidelně měním, ale i tak když ho jednou za rok beru tím vodním vysavačem teče z ní neuvěřitelná špína Máme v obýváku krbovky.
patricia077, 28. 3. 2018, 14.04
patricia077, 27. 3. 2018, 9.23
Asi už lepší nic nezkoušet dle toho co tu bylo psáno to jen zhoršuji zkusím sehnat odborníka ale díky za radu
patricia077, 27. 3. 2018, 11.53
Pokud někoho seženu, tak snad jo, teď nějak nevím, co dřív dnes jsem poprvé od nemoci vylezla zamést terasu a člověk neví co dřív
patricia077, 3. 4. 2018, 14.03
Jj uvidíme
Adrianita, 26. 3. 2018, 22.30
Máme kozenkovou, tak snadno. Zkoušela si zlucove mýdlo?
patricia077, 27. 3. 2018, 7.10
Jj koženková jde v pohodě tu jsem měla dřív ale je studená .. žlučové mydlo jsem koupila na radu maminek že je fajn na dětské a efekt nula
Adrianita, 27. 3. 2018, 14.03
Tak ještě perkarbonát sodný, aktivuje se při 60 stupních, ale může mírně bělit..
patricia077, 27. 3. 2018, 14.05
No tak to bych se bála, sedačka je tmavá, asi to udělám, jak mi tu radily ostatní maminky, nebudu se snažit a objednám profíka, doufám, že to tedy zvládne ale díky za rady
patricia077, 3. 4. 2018, 19.21
Jj jasný
Fuga, 26. 3. 2018, 19.20
máme starou sedačku, tak to neřeším
patricia077, 26. 3. 2018, 18.27
Tak to u mne zatím nezabral budu muset zkusit ty profiky
patricia077, 28. 3. 2018, 7.07
Nebo už vydřené jak se furt snažím
slavuska, 26. 3. 2018, 0.37
máme radši koženkovou koupili jsme ji na dobu, co jsou děti malý, pak koupím enormální, až vyrostou
patricia077, 26. 3. 2018, 7.10
Jj chápu
Aliisha, 26. 3. 2018, 13.26
Taky čekám až syn povyroste, abych si pořídila sedačku dle svých představ
Aliisha, 25. 3. 2018, 21.00
Na sedačce nejíme a nekreslíme, tak nečistím
patricia077, 26. 3. 2018, 7.11
U nás je taky zákaz bohužel dcera jednou zvracela teda víckrát ale někdy to prostě nestačis odhadnout
Aliisha, 26. 3. 2018, 7.12
Jj. To se někdy stane. U nás zatím v tomto směru Ok. Ale co není může být
patricia077, 26. 3. 2018, 8.30
No bohužel je to tak