dotaz pro kreativní maminky

zobrazeno 613×

Vložil(a): patricia077, 24. 5. 2017 14.25

Poradíte mi některá, čím psát na lakované dřevo? Nějaká tužka propiska, nemyslím přímo barvu..googlila jsem ale teda nic moc :-(..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitkamety

jitkamety, 27. 5. 2017, 9.35

Mne napadl treba lak na nehty,v drogerce je milion nadhernych barvicek

Žofinka

Žofinka, 25. 5. 2017, 18.28

můžete to tam vyrýt hřebíkem, to je natrvalo .-)

patricia077

patricia077, 25. 5. 2017, 21.39

Mygara

Mygara, 25. 5. 2017, 13.53

teda, co se člověk tady nedoví .-), také mě napadla lihovka, ale jaké vychytávky dnes jsou

patricia077

patricia077, 25. 5. 2017, 15.40

Ona taky neni lihovka jako Lihovka jednu jsem pouzila nez jsem psala a spinila

vendy.z, 25. 5. 2017, 9.47

také mě napadla lihovka...

patricia077

patricia077, 25. 5. 2017, 9.48

zkusila jsem zatím ji a uvidíme .-)

vendy.z, 25. 5. 2017, 9.53

Katka

Katka, 24. 5. 2017, 20.41

Lihová fixa

patricia077

patricia077, 25. 5. 2017, 9.43

včera jsem použila tak uvidíme .-)

Leňulka, 24. 5. 2017, 19.38

asi nějaká lihovka jiná než černá a nebo třeba lak na nehty?

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 19.56

ten mne napadl potom jako zalakovat zafixovat

Leňulka, 24. 5. 2017, 20.09

já jsem třeba malovala na vajíčka temperkama i lakem na nehty (polystyrenová anebo klasika vyfouklá) nechala zaschnout do druhého dne a potom jsem to stříkala bezbarvým autolakem a drželo, já právě to zkoušela lakem na vlasy to bylo takové lepkavé a pak taťku napadl autolak takže od té doby všechno fixuju autolakem

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 20.15

zajímavé

Jarka mmm, 24. 5. 2017, 18.54

Za jakým účelem? Lihovka,lak na nehty,lakova tužka mám dojem taky existuje,vypálit vypalovackou...

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 19.57

laková tužka přesně existuje pán ji dokonce měl ale je dražší používají ji řemeslníci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 5. 2017, 18.51

Mě napadá taková ta tužka kterou se opravují chyby ale je jen bílá

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 19.58

vím co myslíte korekční .-)

Kikinka30, 24. 5. 2017, 18.07

Kdyz jsem delala kytičky male na postylku, lakovanou...mela jsem barevny lak na nehty a barevne nalepovaci tapety, z tech jsem vystrihala popisky, ale i medvidka

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 19.58

lak je dobrý nápad ale není tak přesný na psaní alespoň já nejsem tak zručná

Kikinka30, 24. 5. 2017, 20.06

Muzete si zakoupit sablony,pismenka ,obrazky a nebo si je vyrobte dona ze ctvrtky...

Fuga

Fuga, 24. 5. 2017, 17.06

záleží jestli chcete trvalý popisek napadá mě lak na nehty

patricia077

patricia077, 24. 5. 2017, 19.59

ano chci .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů