Jak na tento culík?

zobrazeno 1289×

Vložil(a): jitkamety, 1. 6. 2017 20.33

Ahojte maminky nemate nekdo navod jak udelat culik viz.co ma slecna na fotce?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Eliiika85, 31. 1. 2021, 15.42

Tak něco takového bych si taky mohla udělat... mám totiž krátké vlasy a nějak mi nechtějí narůst... Tak jsem to vyřešila clip in culíkem z clip-in-vlasy.eu. Super věc. Krásný účes udělá.

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.41

Sranda, to bych neuměla

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 11.38

podobně vypadám po ránu .-)

Fuga

Fuga, 4. 6. 2017, 9.33

stočit pár pramenů a dát do culíku, ale vypadá to podobně, jako když si umyju hlavu a stáhnu to bez česání ještě mokré

baru86

baru86, 3. 6. 2017, 21.42

Pěkné, jen někdy podobné účesy vypadají dobře jen z některých úhlů pohledu

Cherrynka, 2. 6. 2017, 11.31

Moc se mi líbí tento styl. Takový nedbalý, uvolněný, ale vypadá fakt krásně No já si myslím, že to stačí asi z mokrých vlasů dát jen tak nedbale do gumičky, nečesat, dát tužidlo a je to a díky za tip,nechám se inspirovat

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 6. 2017, 7.33

Pak napiste jak se vam to povedlo

Cherrynka, 3. 6. 2017, 12.14

No dnes jsem si to mohla udělat zapomněla jsem, tak snad si vzpoměnu příště

jitkamety

jitkamety, 3. 6. 2017, 7.35

Jojo a kdyztak sem hodte prosim fotku

Cherrynka, 3. 6. 2017, 12.15

Pokud si vzpomenu

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2017, 8.55

pár pramenů stočit a dát do gumičky?

nikolava, 2. 6. 2017, 8.15

Jasné no, pár pramenů zatočit a dát do gumičky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 6. 2017, 22.38

Já si podobný dřív dělala, jen jsem prostě stáhla vlasy co nejvíc nahoru, zatočila a dala do gumičky

Katka

Katka, 1. 6. 2017, 22.35

Vypadá to zvláštně.

Cherrynka, 2. 6. 2017, 11.32

Mě se to právě líbí takový nenucený.Občas si dělám uhlazený,ale tento se mi líbí víc

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů