Kytice a věnce na hroby
zobrazeno 1597×
Vložil(a): Zdeňka S., 28. 10. 2016 14.14
Vyrábíte nebo kupujete kytice na hroby ? My jsme včera s dcerou vyráběli těchto 5 kytic , zítra je rovezeme :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 28. 4. 2017, 13.59
věnce neděláme, příbuzné máme pohřbené na druhém konci republiky a nejezdíme tam
Fuga, 19. 1. 2017, 18.56
jsou pěkné, ale osobně nic nevyrábíme
jitkamety, 29. 10. 2016, 18.35
ty se vám povedly! my jsme kupovali