Malování na stěnu
Vložil(a): Zdeňka S., 5. 11. 2016 17.15
Malujete obrázky na stěnu ? Třeba dětem do pokojíčku ? Já jsem toho namalovala spoustu, třeba tohoto motýka do výklenku po dveřích v obýváku. už se těším, až se vyřádím dětem v novém pokojíčku. Pochlubte se fotečkou :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 20.57
tedy, to je krásný výtvor, já myslela, že je to nálepka
Fuga, 25. 1. 2017, 13.28
tak tak šikovná nejsem, měla jsem z výtvarky 2 a jaká to byla úleva, že na střední nebyla .-)
klarike1, 6. 11. 2016, 22.05
Párkrát jsem malovala drobnosti, jednou celý pokojík jako džungli na zakázku, ale teď už bych si doma na stěnu nemalovala, raději pověsím obraz.
jitkamety, 6. 11. 2016, 9.18
Nadhera!ja bohuzel neumim kreslit takze mame nalepky na zed
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.41
Také používám samolepky na zeď, jdou pak i hezky sundat
Nejdou mi bohužel nahrát fotky ale v prvním bytě kde jsme bydleli, jsme měli namalováno všude něco A rodiče měli pomalovaný celý dům z venku, jezdili se dívat i rakušáci Chtěli to tak, takže mi postavili lešení a taťka dělal vrchního míchače barev. Užili jsme si u toho plno srandy. Z přední strany domu a z boku byly růže celé jakoby kytice a ze zadu z dvorka byly vlk a zajíc
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.42
Mě se to hrozně líbí a často vidím třeba v dětských organizacích, že mají malované obrázky na stěně
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.03
Krásné, já bohužel neumím malovat
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.40
Já vím, že mi to vůbec nejde ani na papír
patricia077, 5. 11. 2016, 21.55
Ten je parádní ))) zatím nemám čím se chlubit
patricia077, 5. 11. 2016, 22.15
No chystám se později zdobit dceři pokojíček, ale rozhodně ne osobní kresbou, to by dopadlo
Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 21.20
krásný motýlek nemalujeme ale mame nalepene dekorace
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 6.39
joo levnější ale jak se to vezme
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 6.40
vydrzí kupuji z ali, do dolaru a jsou moc pěkné hezky drží, je to to co koupite tedy za 300 a víc
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.45
není zac mě kdysi dostalo když jsem koupila v domě barev dekoraci na stěnu za 250kč a tu samou jsem pak našla na ali za 50kč :D šla jsem do kolem.. No od té doby objednavam dekorace jen na ali.. Je fakt ze malemu do pokojícku jsme kupovali jeste v papírnictví a tam nas tri vyšly na 800 :D ale ja to proste musela mit hrrr honem hezky ozdobene .)
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.42
Také mám takto ze zahraničí samoleky a mnohem levněji než u nás
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.53
na ali?