Malování na stěnu

zobrazeno 1352×

Vložil(a): Zdeňka S., 5. 11. 2016 17.15

Malujete obrázky na stěnu ? Třeba dětem do pokojíčku ? Já jsem toho namalovala spoustu, třeba tohoto motýka do výklenku po dveřích v obýváku. už se těším, až se vyřádím dětem v novém pokojíčku. Pochlubte se fotečkou :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 19.17

no já vůbec nejsem nějak zručná, takže nic takového bych nezvládla...

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 20.57

tedy, to je krásný výtvor, já myslela, že je to nálepka

Zdeňka S., 25. 1. 2017, 14.04

Jasný, každý na to není. Mě zase výtvarka vždycky strašně bavila

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 13.28

tak tak šikovná nejsem, měla jsem z výtvarky 2 a jaká to byla úleva, že na střední nebyla .-)

klarike1

klarike1, 6. 11. 2016, 22.05

Párkrát jsem malovala drobnosti, jednou celý pokojík jako džungli na zakázku, ale teď už bych si doma na stěnu nemalovala, raději pověsím obraz.

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 8.51

Já jsem taky dost malovala hlavně v mládí moc mě bavily postavy a obličeje, černobíle stínovat

jitkamety

jitkamety, 6. 11. 2016, 9.18

Nadhera!ja bohuzel neumim kreslit takze mame nalepky na zed

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 9.24

Ty jsou taky fajn , lepší než prázdná stěna

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.30

Nektere jsou opravdu krasne

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 12.38

Jj ten motýl je právě podle jedné samolepky ,ale stala 500 ,- tak jsem si ho radši překreslila

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.30

Take budu porizovat

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 12.39

Jj je jich hodně na výběr

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.41

Také používám samolepky na zeď, jdou pak i hezky sundat

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 8.52

Jo to jdou někdy až moc lehce, dcera je u tchýně sloupala že zdi úplně snadno

Leňulka, 6. 11. 2016, 8.56

Nejdou mi bohužel nahrát fotky ale v prvním bytě kde jsme bydleli, jsme měli namalováno všude něco A rodiče měli pomalovaný celý dům z venku, jezdili se dívat i rakušáci Chtěli to tak, takže mi postavili lešení a taťka dělal vrchního míchače barev. Užili jsme si u toho plno srandy. Z přední strany domu a z boku byly růže celé jakoby kytice a ze zadu z dvorka byly vlk a zajíc

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 9.12

Jé to muselo být krásné Nám taky rodiče namalovali metrové disney kačery na zeď ale ve dvoře

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.32

To muselo byt super kaceri,to jste meli I zive na dvorku?

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 12.40

Ne jen slepice kačeři na zdi jsou pořád ,jen by chtěli trochu poopravit

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.31

To muselo byt krassneee

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.42

Mě se to hrozně líbí a často vidím třeba v dětských organizacích, že mají malované obrázky na stěně

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 8.54

Ano mají to skoro ve všech nemocnicích nebo i hernách , myslím že děti by ty samolepky strhali, proto je lepší namalovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.03

Krásné, já bohužel neumím malovat

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 22.13

Já jsem si to myslela taky , ale zjistila jsem, že trochu mi to jde

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.34

Trochu? Je to krasne

Leňulka, 6. 11. 2016, 9.21

určitě by jste něco zvládla třebas se šablonou nebo tak Já jsem vyučená malířka skla tak pro mě je to hračka no

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 9.27

Jé to je super, taková škola by mě taky bavila

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.32

Aha to je pak jina... podle sablony mozna..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.40

Já vím, že mi to vůbec nejde ani na papír

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.33

To jsme na tom stejne,take neumim

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 12.41

Proto jsou dobré ty šablony, zvládne ti úplně každý

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.32

Take neumim ani na papir..

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 21.55

Ten je parádní ))) zatím nemám čím se chlubit

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 22.11

Děkuju tak třeba se brzo do něčeho pustíte

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 22.15

No chystám se později zdobit dceři pokojíček, ale rozhodně ne osobní kresbou, to by dopadlo

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 22.24

Tak i kupované dekorace jsou fajn, taky se mi moc líbí ,některé jsou nádherné, ty vlastnoruční mají zase jiné kouzlo ,.

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.40

Asi jako u nas :-)

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.40

My take ne,neumim kreslit ani na papir..

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 21.20

krásný motýlek nemalujeme ale mame nalepene dekorace

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 21.29

Mi se právě ty lepené moc líbí, ale tohle je taková levnější alternativa

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 6.39

joo levnější ale jak se to vezme

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.34

O texh premyslim,vydrzi?

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 6.40

vydrzí kupuji z ali, do dolaru a jsou moc pěkné hezky drží, je to to co koupite tedy za 300 a víc

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.41

Tak to dekuji za tip,ja na ali jeste.nenakupovala..

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.45

není zac mě kdysi dostalo když jsem koupila v domě barev dekoraci na stěnu za 250kč a tu samou jsem pak našla na ali za 50kč :D šla jsem do kolem.. No od té doby objednavam dekorace jen na ali.. Je fakt ze malemu do pokojícku jsme kupovali jeste v papírnictví a tam nas tri vyšly na 800 :D ale ja to proste musela mit hrrr honem hezky ozdobene .)

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 12.51

Jé tak na to taky mrknu, já vždycky našla jen samé drahé

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.42

Také mám takto ze zahraničí samoleky a mnohem levněji než u nás

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.53

na ali?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů