Myčka nádobí
Vložil(a): Adrianita, 27. 7. 2017 10.08
Maminky, které máte doma myčku na nádobí, s jakou jste spokojené? Značka, cena.. Chci si pořídit novou myčku. Ne vestavnou, jen volně stojící. Díky za tipy. :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Soniiiciii, 2. 12. 2021, 9.18
Já jsem teda na okay nakoupila a musím říct, že teda spokojenost Fakt jsem sehnala vše, co jsem potřebovala a doručili do 3 dnů, jak psali v objednávce.
Soniiiciii, 3. 12. 2021, 14.39
Za jak dlouho teda doručují?
Fuga, 28. 7. 2017, 10.46
zn. Bosch, jediné co se pokazilo byla péra, která drží dvířka a to mi zadarmo opravili i po záruce, protože věděli, že to špatně vymysleli to je podle mě hooodně solidní a jinak jsem spokojená
Žofinka, 28. 7. 2017, 10.24
máme Whirpool, vestavnou, ale jsem spokojená
Aliisha, 27. 7. 2017, 20.57
Máme BOSH už cca 8 let a zatím spokojenost