Myčka nádobí

zobrazeno 3782×

Vložil(a): Adrianita, 27. 7. 2017 10.08

Maminky, které máte doma myčku na nádobí, s jakou jste spokojené? Značka, cena.. Chci si pořídit novou myčku. Ne vestavnou, jen volně stojící. Díky za tipy. :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Eliiika85, 18. 12. 2021, 12.34

Co to je za otázku? To by snad nebyly vánoce, kdyby se nekupovalo elektro To je u nás každoroční everfreen

Laurel456, 4. 11. 2021, 21.18

Budete na vánoce kupovat nějaké elektro? Jaké máte tipy?

Misacek, 16. 11. 2021, 22.43

Ahoj, jojo, budu Jako každý rok. To jsou vděčné dárky. Nakoupím určitě na okay, to je můj oblíbený shop.

Soniiiciii, 2. 12. 2021, 9.18

Já jsem teda na okay nakoupila a musím říct, že teda spokojenost Fakt jsem sehnala vše, co jsem potřebovala a doručili do 3 dnů, jak psali v objednávce.

Dajikaaa, 3. 10. 2021, 16.07

Ahoj Já taky spotřebiče nakupuju na Okay. Tam jsem byla vždycky maximálně spokojená. Mají věci skladem, což je super. Ceny taky paráda a oceňuju hlavně doručení...

Laurel456, 7. 10. 2021, 19.52

Je to tak. Já jenom souhlasím Jsou tam fakt super. Zboží skladem a doručení rychlý, to teda taky oceňuju.

Dajikaaa, 26. 10. 2021, 14.01

No právě To jejich doručení, to mi právě maximálně vyhovuje Je to super shop. Na cokoli spěchám, objednám na okay a vím, že mi dojde rychle. Nikdy jsem s tím neměla problém.

Laurel456, 4. 11. 2021, 22.07

Jojo, jako já osobně si tak nějak myslím, že ten okay je prostě sázka na jistotu

Soniiiciii, 3. 12. 2021, 14.39

Za jak dlouho teda doručují?

Klarka118, 30. 3. 2020, 13.46

Ahoj, já mám myčku Mora a taky spokojenost Jen mi trvalo, než jsem si našla nějaké vhodné tablety k ní... a pořád ještě nejsem spokojená. Máte někdo nějaké tipy?

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.23

Také se na ni pořád chystáme a pořád bez myčky

Fuga

Fuga, 28. 7. 2017, 10.46

zn. Bosch, jediné co se pokazilo byla péra, která drží dvířka a to mi zadarmo opravili i po záruce, protože věděli, že to špatně vymysleli to je podle mě hooodně solidní a jinak jsem spokojená

Žofinka

Žofinka, 28. 7. 2017, 10.24

máme Whirpool, vestavnou, ale jsem spokojená

nikolava, 28. 7. 2017, 9.40

Taky máme Bosh, už skoro 4 roky a neměnila bych tenkrát stála něco málo přes 10tisíc.

Aliisha

Aliisha, 27. 7. 2017, 20.57

Máme BOSH už cca 8 let a zatím spokojenost

Čertice, 27. 7. 2017, 20.26

My máme Bosh a jsem moc spokojená má i eko program. máme ji už 5 let a pořád dobrý

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů