Nápady na vánoční dárky doma vyráběné
Vložil(a): vivianr, 19. 10. 2015 21.58
Chtěla bych zkusit uháčkovat sponkovník ve tvaru sovičky, ale nevím, zda se podaří. Uvítám další nápady, co vyrobit pod stromeček
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 27. 12. 2018, 20.23
neviem co je sponkovnik, ale ja som kedysi hackovala gumicky do vlasov
Žofinka, 5. 3. 2018, 11.26
já nejraději něco peču a vařím
Mygara, 22. 1. 2018, 13.32
docela teď jedou jedlé dárky typu pečený čaj apod
Tak jsem loni dávala prací gel, měsíčkovou mast a bezinkový likér. Letos mám koupenou plst a chtěla bych konečně udělat sponkovníčky. Máme nadělané i nějaké náušničky, tak nemusím řešit dárky, co má holka přinést do školy a na skaut. Ve škole si vylosovala holčičku a na skaut chodí jen holky.
k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37
Já na vánoce šiji - chňapky, zástěru, tašky, atd
Fuga, 24. 11. 2016, 10.53
čokoládové pralinky
k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37
Ty ingredience na buchtu jsem jednou dostala a bylo to fajn
Blankasiro, 7. 11. 2016, 17.00
dělala jsem pečené čaje
k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37
Také jsem je dělala, ale nikdy nevím, jak dlouho vydrží, tak ho dělám těsně a radím hned spotřebovat
Kristy Sim, 20. 11. 2015, 16.34
Vloni jsem hackovala hracku, dceri cepku... mamce siju potah na polstarek, budu delat domaci mydlo a domaci balzam na rty. Tchyne chtela usit zasteru, ale to nevim, jestli stihnu. Jeste mam v planu domaci pastiku, nasim liker.