Nápady na vánoční dárky doma vyráběné

zobrazeno 2042×

Vložil(a): vivianr, 19. 10. 2015 21.58

Chtěla bych zkusit uháčkovat sponkovník ve tvaru sovičky, ale nevím, zda se podaří. Uvítám další nápady, co vyrobit pod stromeček

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 12. 2018, 20.23

neviem co je sponkovnik, ale ja som kedysi hackovala gumicky do vlasov

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 11.26

já nejraději něco peču a vařím

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 13.32

docela teď jedou jedlé dárky typu pečený čaj apod

vivianr, 10. 12. 2016, 14.35

Tak jsem loni dávala prací gel, měsíčkovou mast a bezinkový likér. Letos mám koupenou plst a chtěla bych konečně udělat sponkovníčky. Máme nadělané i nějaké náušničky, tak nemusím řešit dárky, co má holka přinést do školy a na skaut. Ve škole si vylosovala holčičku a na skaut chodí jen holky.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37

Já na vánoce šiji - chňapky, zástěru, tašky, atd

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.53

čokoládové pralinky

nikolava, 8. 11. 2016, 8.52

Pečený čaj, věci upletené z papírových ruliček, takové ty skleničke ve které jsou suché ingredience na buchtu - vy připíšete pouze co přidat a jak dál postupovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37

Ty ingredience na buchtu jsem jednou dostala a bylo to fajn

Blankasiro, 7. 11. 2016, 17.00

dělala jsem pečené čaje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.37

Také jsem je dělala, ale nikdy nevím, jak dlouho vydrží, tak ho dělám těsně a radím hned spotřebovat

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.33

Na to jsem levá Vyrábím maximálně jedlé dárky.

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 16.34

Vloni jsem hackovala hracku, dceri cepku... mamce siju potah na polstarek, budu delat domaci mydlo a domaci balzam na rty. Tchyne chtela usit zasteru, ale to nevim, jestli stihnu. Jeste mam v planu domaci pastiku, nasim liker.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů