Ručně vyrobený dárek pro manžela

sledováno 1× zobrazeno 2011×

Vložil(a): nikolava, 23. 11. 2016 10.02

Ahoj, zajímalo by mě zda vyrabíte pro svého manžela (přítele) nějaký dárek pod stromeček? :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 15.24

já občas vyrábím svíčky nebo jedlé dárky

Nikoll, 24. 11. 2016, 13.05

Já loni koupila/vyráběla koupila jsem mu nové boty, ale byl si tak moc jistý že je dostane, až mě s tím štval. Tak jsem do krabice od bot zabalila mouku a nakreslila mu hru, aby si pravý dárek musel najít sám k nezaplacení byl jeho výraz, kdy sebevědomě otevřel krabici od bot a tam mouka :D

benca, 23. 11. 2016, 20.44

nie ale mala ano, dnes kreslila mala darcek

jitkamety

jitkamety, 23. 11. 2016, 19.25

Ano,vyrobim mu takovy plakat ze sladkosti urcite hodne lidi zna

Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 7.46

Ten dostal k narozeninám a hleděl na to s pusou dokořán?

nikolava, 24. 11. 2016, 8.03

Hezkyyyy to bych take mohla vytvorit

Kamibur, 25. 11. 2016, 7.33

To me zaujalo, ale nevim co si pod tim mam predstavit. Muzete sem prosim dat foto nebo nejaky odkaz?

Anna K.

Anna K., 23. 11. 2016, 18.37

Tobych udělala leda v případě, žebych se mu chtěla pomstít

nikolava, 24. 11. 2016, 8.04

To je smutny muj oceni kdyz se o neco snazim

Anna K.

Anna K., 24. 11. 2016, 10.48

Ten muj by to asi taky ocenil ale ja bych nic hodnotneho ani pekneho nedokazala vytvorit

rodinka

rodinka, 23. 11. 2016, 17.07

Nic nevyrabim

snany, 23. 11. 2016, 16.37

První a poslední " vyrobený dárek", byla dcera narozena 8 dní před Štědrým dnem

Petra Önder (petrao)

petrao, 23. 11. 2016, 17.44

Tak to se i podílel na výrobě

snany, 23. 11. 2016, 22.46

On " pomohl" jen se základem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 22.01

Tak to jsou nejlepší vyrobené dárky

snany, 23. 11. 2016, 22.45

Petra Schoberová, 23. 11. 2016, 14.56

Loni jsem šila.. Letos nevím jestli něco stihnu bylo to pouzdro na mobil, batoh

nikolava, 23. 11. 2016, 15.27

Ty blaho, tak to ke super... Na to ja jsem uplne leva... Mate foto batohu?

Katka

Katka, 23. 11. 2016, 13.51

Dejte si červenou mašli kolem krku a máte hotovo Kdybych uměla psát scifi nebo vyrábět pc, tak bych manželovi dárek vyrobila, ale bohužel, takže si kupuje sám co chce a ode mě dostane jen drobnost, aby měl něco pod stromečkem kvůli dětem. Letos jsem mu koupila pastu z makadamových ořechů.

Petra Önder (petrao)

petrao, 23. 11. 2016, 17.45

To jsem před lety udělala, když manžel na štědrý večer pracoval čekala jsem na něj oblečená jen v mašlí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 22.47

Jo to jsou úplně nejlepší dárky

snany, 23. 11. 2016, 22.49

Krásné, já tohle naplánovat tak doma umrznu, s mým štěstím by měl před koncem služby případ a dodělával by ho do rána

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.29

ne, pro manžela osobně ne, ale s dítkem tvořím dárky k narozeninám apd.

nikolava, 23. 11. 2016, 13.48

Na to se těším, až malej povyroste a budemem vyrábět

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů