Ručně vyrobený dárek pro manžela
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 4. 2017, 15.24
já občas vyrábím svíčky nebo jedlé dárky
Já loni koupila/vyráběla koupila jsem mu nové boty, ale byl si tak moc jistý že je dostane, až mě s tím štval. Tak jsem do krabice od bot zabalila mouku a nakreslila mu hru, aby si pravý dárek musel najít sám k nezaplacení byl jeho výraz, kdy sebevědomě otevřel krabici od bot a tam mouka :D
jitkamety, 23. 11. 2016, 19.25
Ano,vyrobim mu takovy plakat ze sladkosti urcite hodne lidi zna
Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 7.46
Ten dostal k narozeninám a hleděl na to s pusou dokořán?
Anna K., 23. 11. 2016, 18.37
Tobych udělala leda v případě, žebych se mu chtěla pomstít
Anna K., 24. 11. 2016, 10.48
Ten muj by to asi taky ocenil ale ja bych nic hodnotneho ani pekneho nedokazala vytvorit
rodinka, 23. 11. 2016, 17.07
Nic nevyrabim
petrao, 23. 11. 2016, 17.44
Tak to se i podílel na výrobě
k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 22.01
Tak to jsou nejlepší vyrobené dárky
Petra Schoberová, 23. 11. 2016, 14.56
Loni jsem šila.. Letos nevím jestli něco stihnu bylo to pouzdro na mobil, batoh
Katka, 23. 11. 2016, 13.51
Dejte si červenou mašli kolem krku a máte hotovo Kdybych uměla psát scifi nebo vyrábět pc, tak bych manželovi dárek vyrobila, ale bohužel, takže si kupuje sám co chce a ode mě dostane jen drobnost, aby měl něco pod stromečkem kvůli dětem. Letos jsem mu koupila pastu z makadamových ořechů.
petrao, 23. 11. 2016, 17.45
To jsem před lety udělala, když manžel na štědrý večer pracoval čekala jsem na něj oblečená jen v mašlí
k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 22.47
Jo to jsou úplně nejlepší dárky
Fuga, 23. 11. 2016, 13.29
ne, pro manžela osobně ne, ale s dítkem tvořím dárky k narozeninám apd.