Velikonoční výzdoba

zobrazeno 2005×

Vložil(a): Leňulka, 14. 3. 2017 11.47

Máte už nebo pracujete na Velikonoční výzdobě? Posílám fota mých výtvorů co mám z jiných let a ještě určitě něco přibude :-) Hlavní foto jsou moje skoro každoroční vejce pro koledníky

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.24

moc hezké, ale já výzdobu nedělám, nebo jen maličkou

Kikinka30, 31. 3. 2017, 10.40

Krasne,my name zajickyis,ale jeste neco udelan

Pavla T., 22. 3. 2017, 14.08

Máte to moc hezké. Já plánuji výzdobu až na duben, ale nic nepřeháním nějaká rozkvetlá větvička, pár vajíček a něco před dveře. Koleníkům dávám uvařená vejce.

slunicko, 17. 3. 2017, 8.12

Letos zkusim uz zapojit i syna

Jana82

Jana82, 15. 3. 2017, 15.04

Hezké, jste šikovná. Výzdobu dělám, ale ještě je na to čas.

vendy.z, 15. 3. 2017, 10.59

výzdobu děláme s dětmi - do oken rozvěsíme vajíčka, zajíčky, ovečky a různé zápichy do květináčů, krabičky a tak...Do klubíku děláme s dětmi vše možné....

Leňulka, 15. 3. 2017, 22.28

My máme takovouhle ovečku

vendy.z, 15. 3. 2017, 10.58

krásné

rodinka

rodinka, 14. 3. 2017, 23.11

Mooc pekne je mate vyzdobu chystat budu ale pozdeji i nejaka vajicka budou

Lenourecek, 14. 3. 2017, 21.02

Vajíčka jsou moc krásný Výzdobu určitě chystat budu, jen je ještě čas

Mygara

Mygara, 14. 3. 2017, 19.38

máte to krásné, já na výzdobě ještě nepracuji

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů