Vyrabite adventni vence?
Vložil(a): nikolava, 7. 11. 2016 17.05
Vyrabite si sami vence? Ja jsem vyucena aranzerka :-D kazdy rok jsem delala z jedle, ale letos uz "zivy" delat nebudu. Pochlubte se :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 18.43
já vetšinou vytáhnu starý ze šuplete
Fuga, 26. 1. 2017, 14.04
jste šikovná, já věnec vyráběla snad jednou v životě
AllaŠvecová, 8. 11. 2016, 13.18
Loni mi venec delala kamoska,tak ho pouziju i letos..
Zuzka Čtvrtečková, 7. 11. 2016, 23.52
Dělám každý rok. Vloni jsem ho asi nevyfotila Ale střídám barvy svíček do stříbrné a vínové s kůrami a skořicí.
rodinka, 7. 11. 2016, 21.29
Ano,delam si vence sama,pro me moji maminku a tchyni a pak dva na hrbitov
rodinka, 8. 11. 2016, 10.35
Tak to u nas nastesti je naopak
k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 8.28
Já to v práci dělala z tůje a ta tolik nepadala a hodně vydržela. byla čerstvě useknutá, byla u nás na zahradě
k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 9.01
Já z ní tedy cítím klasiku strom, vůbec mi nevadí a v práci jsme stejně jiný strom neměli
rodinka, 8. 11. 2016, 12.38
Ja na to strikam nejaky sprej co mi manzel nosi z prace