Zase ty Velikonoce
zobrazeno 593×
Vložil(a): Adrianita, 16. 4. 2017 23.28
Máte nějaký nápad, aby při vaření nepraskala vajíčka? Ať vařím pozvolně nebo vložím do vroucí vody, vždy nějaké praskne...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 25. 7. 2017, 13.01
vařit v octové vodě, ale nic není na 100%
Kamila Pecharová, 17. 4. 2017, 21.12
Celkem mi funguje trochu soli nebo octa..
Aliisha, 17. 4. 2017, 20.32
Také mi praskají.
Aliisha, 17. 4. 2017, 20.45
Příště to zkusím
pouzarovaj, 17. 4. 2017, 19.57
v osolené voda a pozvolna