Břišní diastáza a jak se jí zbavit

zobrazeno 2729×

Vložil(a): Alaa, 30. 1. 2016 18.34

jak se lze zbavit břišní diastázy, pojud nechci na operaci

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.42

cvičení a cvičení, zabere to, pokud není velká

Kikinka30, 28. 3. 2017, 9.14

Cvicit a porad..

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.40

jedině cvičením

Čertice, 21. 10. 2016, 8.12

Určitě se podívej na "pohyb po porodu"je to cvičení od Ivy je to úžasné a hlavně účinné. Já na ní začala chodit na doporučení. Výsledky jsou opravdu vidět.

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.18

Nastesti me toto minulo, ale urcite je potreba spravne zapojovat cvicenim vnitrni brisni svaly a ani tak neni jiste ze to pomuze.

vivianr, 30. 8. 2016, 15.28

Taky se sebou budu muset začít něco dělat. teorii mám zvládnutou. Ještě to chce najít čas.

Jana V., 2. 2. 2016, 21.36

po porodu dvojčat jsem měla celkem velkou diastázi ... postupem času zmizela, cvičila jsem hodně jogu a na břicho určitě šikmé svaly, ne přímé

Alaa, 31. 1. 2016, 11.39

Děkuji vám oběma za pohotovou odpověď a odkazy

Lucina, 30. 1. 2016, 20.11

Hezký večer. S tímto jsem měla také problémy před necelým rokem. Doporučuji, abyste se mrkla na www.zdravamaminka.cz, kde se můžete dočíst na toto téma zajímavé informace. Hodně štěstí.

Alaa, 30. 1. 2016, 18.40

Ahoj, už dlouho mne trápí břišní diastáza. jsem 5 let po porodu a stále se jí nemohu zbavit. Kromě toho, že to nevypadá hezky, mě i bolí záda a dostala jsem informaci, že to má souvislosti. máte s tím někdo zkušenosti? Moc děkuju

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů