Svolávání dětí 3.9.

zobrazeno 1225×

Vložil(a): snany, 3. 9. 2018 7.59

Probíhá u vás v obci "svolávání" dětí do školy? U nás se takto děje prostřednictvím místního rozhlasu, úvodní řeč (tu jsem naštěstí neslyšela) a pak píseň (tu jsem bohužel slyšela) Dělání. Jsem měla záchvat smíchu, to je jak verbovat muže do továrny (naštěstí tu žádnou nemáme) :-D Jsem ráda, že v naší škole (obci kde chodí dcera) jsme této estrády ušetřeni. Všem dětem (školákům, školkáčkům, domškolákům...) úspěšný start, ať už s písní nebo bez, s chutí či nechutí...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 20. 9. 2018, 20.09

To jsem ještě nikdy neviděla

Petra Schoberová, 14. 9. 2018, 13.58

Tak to slyším prvně

Minnie, 6. 9. 2018, 20.55

U nás ne

Fuga

Fuga, 5. 9. 2018, 6.06

u nás to není, ale s lepší písní proč by ne, je to hezké

Žofinka

Žofinka, 4. 9. 2018, 17.14

To se u nás naštěstí nepraktikuje:-)

V007A, 4. 9. 2018, 8.44

U nás ne

Leňulka, 4. 9. 2018, 8.07

u nás ne naštěstí. Tady je max. svolávání věřících do kostela Ale bydlíme od kostela daleko tak to naštěstí neslyšíme, kdyby mě měli budit zvony tak bych asi vyskočila z kůže

Janako

Janako, 3. 9. 2018, 22.44

Naštěstí ne?

Adrianita

Adrianita, 3. 9. 2018, 22.34

Haha, tak to jsem ještě ani neslyšela.

Kamila Pecharová, 3. 9. 2018, 21.01

Neznám

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů