Sněmovna schválila vyšší nemocenskou pro dlouhodobě nemocné zaměstnance
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2017 22.40
Sněmovna schválila vyšší nemocenskou pro dlouhodobě nemocné zaměstnance. Pokud to schválí i senát a podepíše prezident bude to platit od příštího roku. Myslím, že je to super třeba pro maminky na rizikovém těhotenství. http://www.mpsv.cz/files/clanky/30543/TZ_-_Snemovna_schvalila_vyssi_nemocenskou_pro_dlouhodobe_nemocne_zamestnance.pdf
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 20. 5. 2017, 16.26
šikovné, je to opravdu almužna, tak doufám, že se nezvýší zneužití
Žofinka, 20. 5. 2017, 9.47
dobrá věc pro opravdu nemocné a ne pro ulejvače
Aliisha, 19. 5. 2017, 20.25
Díky za info
Adrianita, 19. 5. 2017, 14.11
Může to být fajn nejen pro maminky.
Katka, 19. 5. 2017, 12.06
Při pracovním úrazu to může být fajn, ale sama vím z okolí, jak je to zneužívané, teďka je jedna známá už půl roku doma s papírem z psychiatrie, přičem se jí jen nechce do práce ani na pracák a normálně funguje, jezdí po nákupech, hlídá vnoučata a ještě byla uražená, že už jí to chtějí ukončit A než jí to napsala doktorka na psychiatrii, tak byla doma přes obvodní, pak přes kožní.
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 19.15
Takovym bych nic nepridala, ale tezko to budou rozlisovat
baru86, 19. 5. 2017, 11.24
Dobrý nápad pro ty, kdo to opravdu potřebují
Eliška Kozlova, 19. 5. 2017, 9.43
L.janicka.l, 19. 5. 2017, 10.43
Treba se chystaji marodit