časopis Předškolák
Vložil(a): Fuga, 18. 11. 2016 14.13
syn půjde za 1.5 roku do školy a hrozně ho baví řešit různé úkoly, domalovávat obrázky apod. Objevila jsem časopis Předškolák, kde není hafo reklam, akorát vychází jen jednou za 2 měsíce. nemáte tip na něco podobného? tento je i z větší části černobílý, ale nevadí to. Nebo nějaké osvědčené webové stránky
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 16. 4. 2017, 12.08
já mám také Předškoláka a sehnala jsem si i starší čísla
Fuga, 20. 11. 2016, 9.48
díky, mě právě ani nenapadlo se dívat po něčem jako pracovní listy
Fuga, 20. 11. 2016, 9.47
děkuji za tip na konkrétní stránku, už žhavím net
klarike1, 18. 11. 2016, 22.21
Levné knihy - tam je podobných věcí spousta, dcerka taky měla ráda časopisy, ale třeba v Méďovi Bumíkovi měla všechno za hodinu vyřešené, ale co jsem ji koupila právě něco jako pracovní listy v levných knihách, zpomalila tempo a mojí peněžence to vyhovuje
Fuga, 19. 11. 2016, 9.57
díky za tip, mě právě taky Méďa Pusík moc nevyhovuje, že je hned vyřešený
Adrianita, 19. 11. 2016, 10.20
My teď Pusíka občas koupíme,ale dcerka je na samotné řešení ještě malá,tak nám zatím vyhovuje.
Katka, 19. 11. 2016, 14.02
Pusík je tak max pro čtyřleté
k.o.r.i.n.e.k, 18. 11. 2016, 21.50
Já jsem kupovala pro švagrovou v levných knihách pracovní listy jako knihu
Fuga, 19. 11. 2016, 9.58
ty levné knihy opravdu zkusím, jednou jsem mu sehnala knihu i na poště
k.o.r.i.n.e.k, 19. 11. 2016, 10.05
Jo najdete tam toho pro děti opravdu hodně
Katka, 18. 11. 2016, 20.28
Také se nechám ráda inspirovat.
Fuga, 19. 11. 2016, 9.59
za ty stránky budu vděčná, protože je toho tolik, ale ne vše je kvalitně udělané
patricia077, 18. 11. 2016, 15.36
Na netu se něco najde a kamarádka kupovala dceři nez šla do školy něco v papírnictví
Katka, 18. 11. 2016, 14.56
spoustu pracovních listů najde bez problémů volně na internetu, teď jsou ve VP zajímavé "pracovní listy" typu Montessori
Katka, 18. 11. 2016, 20.28
A já si právě říkala, že by se synovi nějaké nové pracovní listy hodily a druhý den byly ve VP
k.o.r.i.n.e.k, 18. 11. 2016, 21.50
Vy na to máte celkově ale Katko štěstí že se Vám plní přání
Fuga, 19. 11. 2016, 10.04
tak to je skvelé, že Vás web promaminky.cz tak potěšil
Katka, 19. 11. 2016, 14.06
Tak třeba včera to na štěstí nevypadalo, ale když mě vesmír viděl zkroušenou, tak se slitoval. Syn na svém prvním bruslení rozbil nové brýle a ztratil sklíčko. Později se nepoškozené sklíčko našlo a manželovi se podařilo brýle slepit
Fuga, 19. 11. 2016, 10.01
už se na to jdu kouknout, díky