Jak sundat tričko?

zobrazeno 3454×

Vložil(a): Jarka mmm, 5. 12. 2016 11.40

Maminky prosím o radu :D. Dnes jsem se po delší době rozhodla,že zase budu učit dcerku svlékat tričko :). Ale nevim,jaký způsob je pro ně nejjednodušší :D. Nemá moc trpělivost a brzo se začne vztekat...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 9.49

u nás prošlo nakonec to, že to sundavají, ale naruby, zkrátka to ze sebe jen od spoda přetáhne

Jarka mmm, 11. 4. 2017, 9.51

Už to umí . Zatahne za rukav,ruku prostrci dolu a šup přes hlavu .

Sooňaa, 5. 12. 2016, 23.44

Dcerka ma rok a kdyz se ji chce tak pri oblekani se snazi davat ruce do rukavu..ale svlekani to jeste nezvlada,maximalne si rozepne plinku

katchenka_7778, 5. 12. 2016, 23.21

Já mám teprve ročního syna, takže ho zatím nic takového neučím , ale myslím, že ani nebudu. Snažím se už teď, aby ho nutné povinnosti bavily - na přebalování máme písničku, na oblékání jinou, na natahování /stahování ponožek a kalhot srandovní zvuky, na papání posledních lžiček, na čůrání a kakání jiné zvuky... a on nějak sám od úplného miminka pomáhá a báječně se zapojuje. Tak hádám, že až bude čas, začne to prostě dělat sám. Jo, a taky všechno, co lze, dělá se mnou, tak spoléhám na přirozený příklad ;-)

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 23.47

Jj,malá taky vše okoukava...blbej nápad .

Lenča Pešková, 5. 12. 2016, 21.07

Ty jo, to se učí? Já myslela že to přijde nějak samo

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 22.11

Hm,no asi tomu nechám volný průběh.

snany, 5. 12. 2016, 21.04

Děti jsem svlékat neučila, nějak jim to šlo samo Každý k tomu musí dozrát.

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 22.12

No já jednou za čas blbnu a napadne mě,že by se mohla něco naučit,že je na to dost velká...Mate pravdu...

benca, 5. 12. 2016, 20.36

najlepsie sa naucia v skolke

snany, 5. 12. 2016, 21.02

Jo tam ji to naučí učitelky

Adrianita

Adrianita, 5. 12. 2016, 20.29

Nechávám jí, ať mi pomáhá, pokud jí to jde, chce se sama vysléknout, většinou ale kalhoty nebo punčochy. Ale aktivně jí to neučím, přijde na to časem sama.

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 22.12

ok

vivianr, 5. 12. 2016, 19.12

Vytáhla bych ruce a pak přes hlavu

Lusesita25, 5. 12. 2016, 18.37

Co takhle vyndat ruce a pak pretahnout.

JanaH, 5. 12. 2016, 18.19

Starší se naučil vyslékat tričko, když mu byly asi 3 roky. Chytne tričko oběma rukama vzadu za krkem a táhne přes hlavu. Vlastně ani nevím, jestli ho to někdo učil (ode mě to totiž nemá, já to takto neumím) nebo to někde odkoukal. Mladší má 2 roky a zatím se do samostatného vyslékání nehrne (kromě ponožek, na to je profík), jen zvedne ruce a čeká, až ho vysleču.

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 18.52

Aha,tak to má asi ještě čas,je jí něco přes dva roky. Asi jsem zase moc hr.

snany, 5. 12. 2016, 21.08

Ano, má čas, nespěchejte. Pro uklidnění i některé tříleté se svlékat nechtějí a o oblékání ani nemluvím.

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 22.13

Super . Ale děkuju,nechám to na ní.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů