Jak sundat tričko?
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 12. 2016 11.40
Maminky prosím o radu :D. Dnes jsem se po delší době rozhodla,že zase budu učit dcerku svlékat tričko :). Ale nevim,jaký způsob je pro ně nejjednodušší :D. Nemá moc trpělivost a brzo se začne vztekat...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 9.49
u nás prošlo nakonec to, že to sundavají, ale naruby, zkrátka to ze sebe jen od spoda přetáhne
katchenka_7778, 5. 12. 2016, 23.21
Já mám teprve ročního syna, takže ho zatím nic takového neučím , ale myslím, že ani nebudu. Snažím se už teď, aby ho nutné povinnosti bavily - na přebalování máme písničku, na oblékání jinou, na natahování /stahování ponožek a kalhot srandovní zvuky, na papání posledních lžiček, na čůrání a kakání jiné zvuky... a on nějak sám od úplného miminka pomáhá a báječně se zapojuje. Tak hádám, že až bude čas, začne to prostě dělat sám. Jo, a taky všechno, co lze, dělá se mnou, tak spoléhám na přirozený příklad ;-)
Lenča Pešková, 5. 12. 2016, 21.07
Ty jo, to se učí? Já myslela že to přijde nějak samo
Adrianita, 5. 12. 2016, 20.29
Nechávám jí, ať mi pomáhá, pokud jí to jde, chce se sama vysléknout, většinou ale kalhoty nebo punčochy. Ale aktivně jí to neučím, přijde na to časem sama.
Lusesita25, 5. 12. 2016, 18.37
Co takhle vyndat ruce a pak pretahnout.
Starší se naučil vyslékat tričko, když mu byly asi 3 roky. Chytne tričko oběma rukama vzadu za krkem a táhne přes hlavu. Vlastně ani nevím, jestli ho to někdo učil (ode mě to totiž nemá, já to takto neumím) nebo to někde odkoukal. Mladší má 2 roky a zatím se do samostatného vyslékání nehrne (kromě ponožek, na to je profík), jen zvedne ruce a čeká, až ho vysleču.