Cukr
Vložil(a): V007A, 25. 11. 2018 16.22
Tak u tchýně ve školce byla hygiena a prý používají do jídel málo cukru, že mají dávat víc,že je dobrý na mozek,to opravdu nechápu. Všude se řeší,jak mají děti obezitu a místo toho,aby byli rádi,tak dají výtku.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 18. 12. 2018, 19.45
ano tiez som pocula tento nazor v skolke jednej, ze detom cukor do caju nech maju energiu.. a potom ze co su deti nezvladnutelne
Fuga, 28. 11. 2018, 8.43
Tak to je dobrá blbost
Aliisha, 26. 11. 2018, 20.54
To je nějaká blbina.
dadinkamaminka, 26. 11. 2018, 20.36
Tomu nerozumim U nas ve skolce cukr spis omezuji, ale jednou tydne mivaji sladke jidlo. Nevadi mi to... Ale rict, ze je dobry na mozek,tomu neverim