Gumoví medvídci
Vložil(a): klarike1, 5. 5. 2017 20.26
Jako spousta z vás také já neustále přemýšlím, jak učit dítě mlsat zdravě. Nedávno jsem si koupila formu na medvídky a teď zkouším recepty. Vyrábíte některá doma "gumové medvídky" a máte osvědčený recept? Já jsem zatím zkoušela jen ovocnou šťávu s želatinou. Je to dobré, ale není to přesně ono. Máte někdo zkušenost? Popř. s něčím jiným (zdravým), co by se dalo do formy odlévat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 5. 2017, 10.50
to jsem ještě nezkoušela ani nad tím nepřemýšlela, malá je na to ještě prcek, ale ráda se přiučím
Žofinka, 11. 5. 2017, 8.53
to jsem ještě nezkoušela ani nad tím nepřemýšlela, malá je na to ještě prcek, ale ráda se přiučím
Mygara, 10. 5. 2017, 9.52
já jednou dělala z ovocné šťávy a vylila na plech a vykrajovala, ale také to nebylo ono
Fuga, 9. 5. 2017, 11.43
já dělala také z džusu, ale brzy to začalo plesnivět, takže se ráda inspiruji
klarike1, 11. 5. 2017, 11.48
To je právě to, po třech dnech...ale teď to skladuji v lednici, tak snad to vydrží déle..
Aliisha, 6. 5. 2017, 20.42
Nedělám a ani nebudu, protože mě z nich bolí zuby
Eliška Kozlova, 6. 5. 2017, 9.19
Také me to láká, když mám chvilku dělám domácí sušenky ze spaldove mouky a pravého másla a mají úspěch, i když děti jen tak něco nesni. Bonbónky to by byla pecka, mám na zahradě visne ze kterých dělám šťávu, to by byli rudí medvědi
klarike1, 6. 5. 2017, 9.43
Ti by byli "k sežrání", višně máme moc rádi.
Eliška Kozlova, 6. 5. 2017, 21.19
Myslím normální máslo (bez přídavku rostlinného tuku), ale jinak vytlucene máslo, chutná stejně jen záleží jak dobře se oddělí od podmasli, to je ale taky moc dobré
L.janicka.l, 6. 5. 2017, 21.19
Hmm, dala bych si vysnove
jitkamety, 6. 5. 2017, 8.43
Jeste jsem nedelala,nemam na to formu ani cas ale snad se nekd, cas najdr,koupim si formu a udelam bonbony dceri
L.janicka.l, 6. 5. 2017, 21.20
Mohla byste zverejnit receptik at muzem delat podle vas
klarike1, 6. 5. 2017, 9.42
Jsou výborné, ale jak je uchováváte? Nebo děláte vždy čerstvé?
L.janicka.l, 6. 5. 2017, 21.21
To jo, se tesim najahody
L.janicka.l, 6. 5. 2017, 21.21
Uz se tesim az marta bude moc bombonky. Taky mu udelam
louskacek2, 6. 5. 2017, 7.27
Já taktez
klarike1, 6. 5. 2017, 9.48
klarike1, 6. 5. 2017, 10.01
Za 1.4$ z Aliexpresu...u nás to prodávají také, ale jednou tak dráž.
Aliisha, 6. 5. 2017, 20.43
Vypadají pěkně
L.janicka.l, 6. 5. 2017, 21.22
Moc pekne