Jídlo

zobrazeno 1138×

Vložil(a): Lenča Pešková, 4. 4. 2017 20.46

Super kategorie? může mi nekdo vysvetlit proc ja se malé tady vyvarim a ona mi to haze na hlavu a pak jdeme ven a ona sni snad kilo písku? Bude blbý ji ho pridavat jako speciální prisadu do jídla? ?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 15. 8. 2017, 16.13

a ještě se při tom tváří zcela labužnicky, když jí skřípe meti zuby

Kikinka30, 11. 4. 2017, 15.23

Me chutnala hlina,trava a kaminky

vendy.z, 8. 4. 2017, 12.12

Sranda

Čertice, 5. 4. 2017, 21.06

Písek je ještě dobrý dcera jedla mouchy

Lenča Pešková, 5. 4. 2017, 21.59

Ja zase jedla žížaly ?

Aliisha

Aliisha, 5. 4. 2017, 20.36

Zkuste hlínu, tak chutná u nás

Kikinka30, 5. 4. 2017, 11.17

To je jasny,co se nema jist,to chutna nejvice

patricia077

patricia077, 5. 4. 2017, 10.30

písek je prostě mňamka a nejen písek známe .)

klkv, 5. 4. 2017, 10.21

Zkuste jí namíchat domácí písek z hrubé mouky, solamylu a oleje...taky šmakuláda

Adrianita

Adrianita, 5. 4. 2017, 9.09

Mygara

Mygara, 5. 4. 2017, 8.54

napište nový recept a dejte zde na web .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů