Nové mléko od Nestle? Máte někdo zkušenost?
zobrazeno 1907×
Vložil(a): ElishaK., 22. 6. 2020 12.18
Na stránkách Beby sem objevila novou kojenecké mléko,které sem ještě nikde neviděla a ráda bych zjistila nějaké konkrétní zkušenosti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
L.janicka.l, 23. 6. 2020, 7.40
Kazde dite je jine a ma jinou chut, co sedne jednomu nemusi sednout druhemu. Proto bych se koukla jestli nemaji treba v lekarne vzorek na ochutnavku, nebo zkusila pozadat pres jejich web.