Nové mléko od Nestle? Máte někdo zkušenost?

zobrazeno 1907×

Vložil(a): ElishaK., 22. 6. 2020 12.18

Na stránkách Beby sem objevila novou kojenecké mléko,které sem ještě nikde neviděla a ráda bych zjistila nějaké konkrétní zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 6. 2020, 7.40

Kazde dite je jine a ma jinou chut, co sedne jednomu nemusi sednout druhemu. Proto bych se koukla jestli nemaji treba v lekarne vzorek na ochutnavku, nebo zkusila pozadat pres jejich web.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů