Pecivo

zobrazeno 1105×

Vložil(a): Janako, 23. 8. 2017 16.26

Mamky, nedavno se to tu natuklo, tak by me zajimalo, jak je to u vas. Jake pecivo povazujete za nejzdravejsi, nejvyzivnejsi ci nejlepsi pro sebe i pro sve deti?vim, ze lepek neni zadna vyhra, ale zase jsem nekde cetla, ze kdo neni bezlepkac, tak by lepek jist mel a ze pecivo drive obsahovalo mene lepku nez dnes...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Stellka, 27. 2. 2019, 0.22

já když už musím si dát pečivo tak si dám žitný chleba běžně s marmeládou(tou 100%)

isykorka, 17. 2. 2018, 15.22

Slyšela jsem pěknou hlášku, že není potřeba hledat problém tam, kde není...tzn. kdo může, ať lepek normálně jí, stejně tak s laktozou...samozřejmě není od věci dát si den na odlehčení...u nás frčí žitný chleba...

Marusk

Marusk, 22. 10. 2017, 10.09

Za nejzdravejsi je povazovano to celozrnne, nebo alespon zitne. Ale celozrnne bych nedavala diteti do tri let. Vybiram ho v kvalitnich pekarstvich.

Eliss95, 17. 10. 2018, 23.00

ještě na to jahodovej relax 100% džem a topovka

vaniilla, 3. 9. 2017, 10.46

Myslím, že vysadit lepek, pokud to není opravdu nutnost, není dobré a hlavně je to zbytečnost. My doma kupujeme obyčejný chleba, ale chystám se začít péct domácí - určitě nejpozděj, až ho bude jíst i naše malá.

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.38

peciem si vlastny spaldovo psenicky chlieb so semienkami, ked uz je muka obycajna s lepkom, aspon tam nie je nic navyse co tam nema byt, odporucam mat vlastnu pekaren, je to na nezaplatenie ked nemusite vzdy utekat do obchodu kvoli pecivu, staci mat zasobu muky

Lenourecek, 27. 8. 2017, 8.40

Doma peču pšenično-žitný chleba, jiné pečivo skoro vůbec nekupujeme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 11.05

Snažím se omezit klasické bílé pečivo a kupovat třeba žitný chléb, ale manžel nedá stejně dopustit na rohlík a když to vidí syn u táty tak chce také

Fuga

Fuga, 25. 8. 2017, 7.09

já peču doma chleba a dělám si směs ze žitné a pšeničné mouky a přidávám i část v celozrnné podobě, bezlepková dieta je blbost, pokud opravdu vám lepek nedělá problémy

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 14.26

jíme vše, snažíme se jíst tmavé pečivo, ale to je zase mnohdy jen barvené karamelem, takže si nevyberete. Manii bezlepkové jsme nepropadli

Leňulka, 24. 8. 2017, 9.20

Tohle jsem nikdy neřešila, jíme pečivo všechno nevybíráme si

Cherrynka, 24. 8. 2017, 11.33

U nás je to taky tak. I když mám chutově ráda to, kde je nejvíc semínek a pak ještě ten šnek s olivou

Janako

Janako, 26. 8. 2017, 12.58

Ja to taky nikdy neresila, ale asi jak starnu, tak resim jiny veci nez driv ?

Leňulka, 26. 8. 2017, 13.07

tak to jsem ještě teda mladá když to neřeším

Janako

Janako, 26. 8. 2017, 21.44

Asi jo. to, ze starnes, poznas podle toho, ze zacnes resit, jake jis pecivo ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů