Pecivo
Vložil(a): Janako, 23. 8. 2017 16.26
Mamky, nedavno se to tu natuklo, tak by me zajimalo, jak je to u vas. Jake pecivo povazujete za nejzdravejsi, nejvyzivnejsi ci nejlepsi pro sebe i pro sve deti?vim, ze lepek neni zadna vyhra, ale zase jsem nekde cetla, ze kdo neni bezlepkac, tak by lepek jist mel a ze pecivo drive obsahovalo mene lepku nez dnes...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 22. 10. 2017, 10.09
Za nejzdravejsi je povazovano to celozrnne, nebo alespon zitne. Ale celozrnne bych nedavala diteti do tri let. Vybiram ho v kvalitnich pekarstvich.
WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.38
peciem si vlastny spaldovo psenicky chlieb so semienkami, ked uz je muka obycajna s lepkom, aspon tam nie je nic navyse co tam nema byt, odporucam mat vlastnu pekaren, je to na nezaplatenie ked nemusite vzdy utekat do obchodu kvoli pecivu, staci mat zasobu muky
Lenourecek, 27. 8. 2017, 8.40
Doma peču pšenično-žitný chleba, jiné pečivo skoro vůbec nekupujeme
k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 11.05
Snažím se omezit klasické bílé pečivo a kupovat třeba žitný chléb, ale manžel nedá stejně dopustit na rohlík a když to vidí syn u táty tak chce také
Fuga, 25. 8. 2017, 7.09
já peču doma chleba a dělám si směs ze žitné a pšeničné mouky a přidávám i část v celozrnné podobě, bezlepková dieta je blbost, pokud opravdu vám lepek nedělá problémy
Mygara, 24. 8. 2017, 14.26
jíme vše, snažíme se jíst tmavé pečivo, ale to je zase mnohdy jen barvené karamelem, takže si nevyberete. Manii bezlepkové jsme nepropadli
Janako, 26. 8. 2017, 12.58
Ja to taky nikdy neresila, ale asi jak starnu, tak resim jiny veci nez driv ?
Janako, 26. 8. 2017, 21.44
Asi jo. to, ze starnes, poznas podle toho, ze zacnes resit, jake jis pecivo ?