Sušení ovoce
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016 12.19
Jak sušíte ovoce a jaké druhy? Já zkoušela různé a nakonec nejlíp dopadla jablka. Já je tedy před sušením namočím do vody s citronem. Syn to má moc rád.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petrášovka, 8. 8. 2018, 21.33
Suším vše ze zahrádky v infra sušičce yden. chutná všem. Už jsem sušila i maso. Výborné.
Mygara, 11. 8. 2017, 11.04
suším jen přebytky ze zahrady, tedy jablka
Fuga, 13. 1. 2017, 10.56
já suším jablka a jen volně rozložená, mamka dělá i švestky, ale v troubě a jsou výborné
Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.10
Sušíme jabka, švestky, domácí hr. víno..
k.o.r.i.n.e.k, 31. 10. 2016, 10.22
Hroznové víno jsem ještě sušené neměla
Lusesita25, 20. 10. 2016, 17.50
Susena jablla nebo svestky to je moje mnam.
k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016, 17.56
Jo u nás jedou jablka