Sušenky pro roční dítě

zobrazeno 2926×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2016 11.11

Kupujete sušenky nebo dětem pečete svoje? Mě ty kupované přijdou přeslazené. Tak jsem teď k svátku pekla z lineckého panáčky (viz. foto) a malému moc chutnaly. Ale linecké je bílá mouka a cukr, tak si říkám, jestli nepřejít na jinou variantu, ale má max dvě denně a až dojdou, tak chvíli bude bez sušenek. Jinak mu místo sušenek dávám ovoce a to miluje. Koupila jsem v tescomě i razítka na sušenky, ale když jsem je upekla podle receptu, tak byly tvrdé.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 7.46

jsou moc hezké, já většinou kupuji, nesní jich zase tolik

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.42

zkuste přidat celozrnnou špaldovou mouku, hnědý cukr... bude to o něco zdravější. ale přístup máte dobrý. mlsat se musí, ale s mírou

vivianr, 2. 9. 2016, 18.19

Kupuju jen vyjímečně. Dřív mi vyhovovaly sunarky, ale teď jsou ty srdíčka mrňavé a spíš se s nima zapatlá. Kukujeme z Německa takové telší jakoby piškoty.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 9. 2016, 20.06

Ty sunarky mi také za tu cenu přijdou k ničemu ...

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.24

Můžete určitě zkusit přimíchat místo části bílé mouky, celozrnnou (také dělám) a přidat hnědý cukr....

Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 12.11

Jo, jo rádi pečeme. Máme spoustu formiček a vykrajovátek:-)

dasza, 6. 7. 2016, 7.12

Pecu svoje.koka.naslove.levandulove.sezamive.ovesne.atd atd

ppetaa27, 4. 7. 2016, 21.27

Nebo jsem synovi kupovala od Hippu ty ryzove chlebicky. Ty mu chutnaji, ale jsou drazsi

ppetaa27, 4. 7. 2016, 21.27

Nebo jsem synovi kupovala od Hippu ty ryzove chlebicky. Ty mu chutnaji, ale jsou drazsi

Blankasiro, 4. 7. 2016, 15.58

kupovali jsme ty od sunarky, ale taky jen vyjímečně...

klarike1

klarike1, 3. 7. 2016, 21.57

My jsme kupovali piškoty od Nestlé a kukuřičné křupky, později Angeliny. Péct jsem začala až teď, sladím javorovým nebo brusinkovým sirupem místo cukru a občas přidám např. mrazem sušené maliny, (ale to jen výjimečně, je to dražší). Inspirovala jsem se jednou koupenými Krtkovými bio sušenkami.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů