Blw nebo krmení. Kdo je pro a kdo proti?

zobrazeno 1031×

Vložil(a): Robinka, 24. 4. 2018 22.28

http://www.jidlodotlapky.cz/co-je-blw/

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ketris

Ketris, 19. 10. 2018, 21.05

U nas pouzivame oboje "taktiky"

HancaK, 25. 7. 2018, 10.22

Já se s touto metodou úplně neztotožňuji.. od počátku jsem krmila lžičkou, do ruky jen rohlík, křupk apod. Ale učit dítě že se jí rukama mi nepřijde vhodné.

Nikoll, 30. 4. 2018, 11.15

Dcera jede od 6m BLW a za nás super, nikdy neměla problém s žádným jídlem, kousky jí nikdy nevadily, jí všechno. Pak si začla brát příbor jako my a od 17m jí vidličkou a lžičkou

Adrianita

Adrianita, 26. 4. 2018, 3.36

Synovi v červnu bude půl roku, chci mu zkoušet nakrájené ovoce nejprve.

Lenourecek, 25. 4. 2018, 20.45

Zkoušela jsem to, ale to by syn nic nesnědl, tak jsem krmila lžičkou. Jinak asi od roka zkouší jíst sám, chleba a ovoce samozřejmě do ruky

vaniilla, 25. 4. 2018, 18.46

Krmím lžičkou a co jde do ruky, tak jí sama (rohlík, chleba, okurka, křupky...).

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.33

Já krmila, ale nějak v roce chtěl sám od sebe prostě sám jí to rukama a pak uklízím binec

Mygara

Mygara, 25. 4. 2018, 10.06

raději jsem krmila lžičkou, ale děti rády bagrovaly rukama

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.34

Syn už nehce krmit, občas se nechá kašičkou, ale jinak těštoviny, maso, květák musí sám, on si s tím prvně hraje

V007A, 25. 4. 2018, 9.14

Krmila jsem lžičkou a co šlo do ruky,tak do ruky.

Kristy Sim

Kristy Sim, 25. 4. 2018, 8.53

U první jsem jela klasický kasičky. U druhé jsme zkoušela blw. A mám na to takový názor, že s rozumem. Někdy dát lžičkou někdy do ruky. Zlatá střední cesta

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.34

Syn lžičkou štourá v jídle, ale jí to rukama

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů