Blw nebo krmení. Kdo je pro a kdo proti?
Vložil(a): Robinka, 24. 4. 2018 22.28
http://www.jidlodotlapky.cz/co-je-blw/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 19. 10. 2018, 21.05
U nas pouzivame oboje "taktiky"
Adrianita, 26. 4. 2018, 3.36
Synovi v červnu bude půl roku, chci mu zkoušet nakrájené ovoce nejprve.
Lenourecek, 25. 4. 2018, 20.45
Zkoušela jsem to, ale to by syn nic nesnědl, tak jsem krmila lžičkou. Jinak asi od roka zkouší jíst sám, chleba a ovoce samozřejmě do ruky
Mygara, 25. 4. 2018, 10.06
raději jsem krmila lžičkou, ale děti rády bagrovaly rukama
Kristy Sim, 25. 4. 2018, 8.53
U první jsem jela klasický kasičky. U druhé jsme zkoušela blw. A mám na to takový názor, že s rozumem. Někdy dát lžičkou někdy do ruky. Zlatá střední cesta