Chci začít s příkrmy
Vložil(a): HancaK, 27. 9. 2016 11.51
Zdravím zkušenější maminky, chci se zeptat, když je na příkrmech napsáno od UKONČENÉHO 4 měsíce, musím opravdu čekat, až malé bude 5 měsíců? Bude mít za 2 týdny, hraje to nějakou roli, nebo mohu už začít? A druhý dotaz, když zavedu mrkvičku na oběd, kdy mohu začít dávat kaši na noc? Děkuji za odpovědi:)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 11. 2017, 6.25
od 4. měsíce znamená, že když jsou jí 4, tak můžete začít a jinak další druh příkrmu zavádět po měsíci
Fuga, 10. 1. 2017, 2.23
to se hodně plete, od ukončeného 4 měsíce znamená, že jí jsou 4 měsíce. Je na světě přece 4 ukončené měsíce. Taky mi to trvalo, než jsem to pochopila
Petra Schoberová, 28. 9. 2016, 7.27
maly zacal dostavat kasi ve 4 mesicích, mrkvicku apodobne jsme zavedli tak nejak stejne
Kamila Pecharová, 27. 9. 2016, 23.46
Od kterého měsíce je příkrm určen je uvedeno také proto, jestli je s kousky nebo bez, protože dítě ve 4.měsíci si stravu ještě nerozkouše.. Kaše bez příchuti bych zavedla po 4.měsíci kdykoliv..
Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.31
Nejlepší je se poradit s doktorkou, aby vám řekla individuálně. Kaši raději až pozavedení příkrmů