Kašičky na noc

zobrazeno 1389×

Vložil(a): Nikoll, 25. 9. 2016 21.15

Maminky prosím, kdy a jak jste začínali s kašičkami na noc? Dcerce je 6 měsíců, kojím ale už jí to nestačí a tak bych ráda na noc dala nějakou kašičku, aby si naplnila bříško :D jelikož sama mám alergii na laktózu, koupila jsem kaši od Nutrilonu HA, ale dcerku vůbec nenadchla, a stejně bych raději připravila něco doma, ať vím co tam je :) je možné třeba krupicovou nebo z vloček? A sladili jste nějak - med např.?? Děkuji za všechny rady :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Alexx, 2. 12. 2019, 20.55

Tu kaši na dobrou noc jsem zařadila od 5. měsíce a naprosto bez problémů. Je sytější, takže malý se ozval na mlíčko až po 4 hodinách po obvyklých dvou

jarcula, 31. 10. 2018, 22.53

Opravdu? Budu se muset podívat.

vilina, 31. 10. 2018, 17.11

Opravdu? Budu se muset podívat.

jarcula, 31. 10. 2018, 12.42

Ostatní maminky chválily mléka, které jsme zkoušeli a na toto jsem nic nečetla, tak mám strach.

jarcula, 30. 10. 2018, 21.00

Nezkoušeli, nějak v něm nemám důvěru

vilina, 29. 10. 2018, 23.32

A sunar jste zkoušeli?

jarcula, 29. 10. 2018, 16.34

Zvracení, bolesti bříška, zácpa.

vilina, 28. 10. 2018, 21.59

A jaké problémy vám mléko dělá?

jarcula, 28. 10. 2018, 20.52

Holky jaké dáváte umělé mléko? My jsme měli už dvě a pořád stejně nevyhovuje

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.31

nesladila jsem, ale lze zkusit uvařit krupici v troše vody, a pak přidat speciální mléko nebo vaše mateřské

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů