Kašičky na noc
Vložil(a): Nikoll, 25. 9. 2016 21.15
Maminky prosím, kdy a jak jste začínali s kašičkami na noc? Dcerce je 6 měsíců, kojím ale už jí to nestačí a tak bych ráda na noc dala nějakou kašičku, aby si naplnila bříško :D jelikož sama mám alergii na laktózu, koupila jsem kaši od Nutrilonu HA, ale dcerku vůbec nenadchla, a stejně bych raději připravila něco doma, ať vím co tam je :) je možné třeba krupicovou nebo z vloček? A sladili jste nějak - med např.?? Děkuji za všechny rady :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 11. 2017, 6.31
nesladila jsem, ale lze zkusit uvařit krupici v troše vody, a pak přidat speciální mléko nebo vaše mateřské