První příkrmy
Vložil(a): Jana N., 5. 5. 2015 22.18
Minulý týden jsem začala dávat dceři 4,5 měsíce první mrkvičku a máme za sebou i brokolici:-). Musím dcerku pochválit. Žádné plivání nebo něco podobného. Vždycky když vidí lžičku, vidím jen úsměv od ucha k uchu. Taky Vašem dětem příkrmy chutnají/li nebo je odmítali?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 15. 1. 2018, 11.10
tak to bych si s vámi tu naší, co se týká jídla, hned vyměnila
Mygara, 18. 8. 2017, 17.31
tak to jste měla velké štěstí, u nás takové nadšení nepanovalo
k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.45
Syn se na příkrmy už od začátku moc netvářil, nebylo to prso A rozjedl se až před prvním rokem
Fuga, 22. 11. 2016, 10.24
moji se na to tedy 1. měsíc opradu netvářili a teď luxujou zeleninu jedna báseň
Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.21
Malému chutnalo naprosto všechno
Katka, 6. 5. 2015, 9.23
Ano, chutnaly. Naše děti sní vše a ještě si přidají