Jaké používáte zubní pasty pro děti?

zobrazeno 1916×

Vložil(a): nikolava, 24. 11. 2016 10.36

Přemýšlím, že bych malému začala čistit zoubky pasty. Máte nějaké osvědčené pasty? Jsou na trhu i pasty pro děti ,které nejsou vhodné?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tatramatka, 3. 10. 2022, 14.01

Já mám také velice dobré zkušenosti s pastami od krasnyusmev.

Selka50, 23. 7. 2022, 19.01

Já ráda takovou pastu vyzkouším.Chci mít taky krásně bílé zuby.

Laraa Croft, 21. 7. 2022, 13.05

Ano já používám jednu super pastu.Doporučila mi ji moje nejlepší kamarádka.Vážně jsem spokojená.

Selka50, 17. 7. 2022, 20.35

Dobrý den, používáte někdo nějakou pastu na vybělení zubů?

Cuketa100, 26. 5. 2022, 14.29

A máš zkušenosti s nějakou pastou,která ti ty zuby vážně vybělila?

Okurka1, 20. 5. 2022, 14.46

Tak v tom máš pravdu,že klasický pasty v obyčejné drogerii ti vůbec zuby nevybělí.Mám to vše také ozkoušené.

Cuketa100, 16. 5. 2022, 13.13

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s kvalitní zubní pastou?Připadá mi,že ty zubní pasty v obyčejné drogerii jsou všechny stejné.

Soniiiciii, 30. 3. 2022, 19.43

Tak, děti bychom měly probraný... Jakou zubní pastu používáte vy, maminky? Já hledám kvalitní pastu, co krásně a šetrně pečuje o zuby a třeba i bělí. Máte s takovou nějakou zkušenost prosím?

Madla1, 23. 2. 2022, 21.01

Tak pasta je super, úžasně voní a hlavně se mi líbí to složení

Jajka, 27. 1. 2022, 23.22

Taky kupuju od urtekram na tomhle eshopu, ale u nás je v oblibě příchuť tutti frutti

Madla1, 29. 1. 2022, 21.06

Zkusím, díky za tip

Jajka, 22. 2. 2022, 22.39

Zkus, naše malá si s ní zoubky moc ráda čistí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů