Chodíme tam na výlety
zobrazeno 485×
Vložil(a): Katka, 18. 5. 2016 11.24
Tenhle dům je pěkně velký
pro prince i pro popelky.
Kolik oken, tolik komnat,
hlavně trůn chce každý poznat.
Dříve se král díval z věží,
rytíř na hradbách ho střežil.
Nápověda pro poplety:
chodíme tam na výlety.
Správná odpověď: hrad
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.