Copak by to asi bylo?
zobrazeno 376×
Vložil(a): Trixie, 29. 3. 2016 22.33
Leze, leze, po železe,
nedá pokoj, až tam vleze.
Copak by to asi bylo?
Nevíš Janku, nevíš Mílo?
Kdo to neví, ať jde pryč!
Správná odpověď: To byl ze železa klíč!
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.