Fuk a nic
zobrazeno 318×
Vložil(a): Trixie, 17. 2. 2016 10.42
Na vysokém stonku z luk obláček si nesl kluk.
Foukl trochu, foukl víc - a z obláčku není nic
Správná odpověď: pampeliška
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.