Naříkají hospodyňky
zobrazeno 373×
Vložil(a): vequi, 18. 1. 2016 13.01
Naříkají hospodyňky,
když mě zlobí mandelinky.
Naříká i hospodář,
když mě málo okopáš.
Naříkají kuchaři,
když se málo povaří.
Správná odpověď: brambora
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.