Otesánek
zobrazeno 921×
Vložil(a): Trixie, 10. 10. 2016 10.09
Všechno sní, všechno spase,
kulatí se z toho v pase.
Co to je? No přece...
Správná odpověď: prase
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.