Prostředek
zobrazeno 457×
Vložil(a): Trixie, 13. 6. 2017 17.24
Jsem dopravní prostředek, vozím hodně lidí. K pohybu potřebujm elektřinu, jezdím jenom po kolejích. Někdy mám i dva vagóny, nevozím průvodčího. Co jsem?
Správná odpověď: tramvaj
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.