Stávka
zobrazeno 178×
Vložil(a): Trixie, 22. 2. 2017 11.13
Proč musí čeští železničáři stávkovat alespoň 12 hodin?
Správná odpověď: Aby šlo jasně poznat, že to není zpoždění.
Máte i Vy oblíbenou hádanku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.