Klid ?
zobrazeno 72×
Vložil(a): patricia077, 28. 4. 2021 16.14
Kdo hlášku řekl: Danik, 4,5
Syn přišel že školky a povídá to jsi ráda že když jsem ve školce tak máš klid že jo! Já na to že ale chodím do práce a on na to, no a tam máš klid ??!Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (0 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zatím zde není žádný příspěvek.