a co jako!
Vložil(a): patricia077, 14. 4. 2019 14.09
Kdo hlášku řekl: Elenka, 5,5
Nedávej si ty nohy v botách na stůl laskavě, říkám Eli a co jako! odpoví ona!
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 8. 2019, 15.12
To je předčasná puberta
patricia077, 13. 5. 2019, 21.53
No ode mne ne a už to nezopakovala já ji dám
Fuga, 27. 4. 2019, 6.59
Tak to by mě uzemnilo
patricia077, 23. 4. 2019, 7.40
No a drží se to :+(
L.janicka.l, 14. 4. 2019, 21.50
Aai zacina byt pekne drza a mamko bude hur
patricia077, 15. 4. 2019, 10.50
Jo to mi je jasné
patricia077, 14. 4. 2019, 16.35
No hele to by mi už praskla žilka za ten celý den