Adélko..

zobrazeno 362×

Vložil(a): Ketris, 2. 1. 2019 11.21

Kdo hlášku řekl: Adélka, 4

Adélko, ty pláčeš?

Já nepláču, mně jen ty slzy padají dolů.

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (9 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 27. 5. 2019, 19.29

To tak někdy příjde , že padají a nedají se zastavit

Fuga

Fuga, 11. 3. 2019, 9.55

Tak to řekla moc hezky a hrozně jemně

Žofinka

Žofinka, 9. 2. 2019, 7.03

no to je také dobré

Mygara

Mygara, 30. 1. 2019, 6.18

tak to je také dobrá hláška

Mildret, 22. 1. 2019, 7.55

To je potom hrozné když jsou ty slzy k neudržení

Zdeňka S., 2. 1. 2019, 18.11

To se tak někdy stane...

patricia077

patricia077, 2. 1. 2019, 14.53

Neposlušné slzy

Lenička, 2. 1. 2019, 12.05

Prostě padají slzy.?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů