Apoto
Vložil(a): Tenderka, 12. 2. 2017 11.06
Kdo hlášku řekl: syn, 3
syn si stale pyta na jedenie Apoto - je to jeho skomolenina pre anglicky Apple a slovensky jablko :) stale ho to nevieme naucit, aby povedal jablko, proste si to takto skombinoval a hotovo, sak ved my vieme co chce :)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 3. 2018, 2.18
Hlavně, že se domluví
Fuga, 31. 10. 2017, 19.16
hlavně že víte, co chce .-)
L.janicka.l, 13. 2. 2017, 22.40
On se to taky nauci jak se to rekne poradne ?
k.o.r.i.n.e.k, 12. 2. 2017, 23.14
Tak pokud víte co to je, tak je to dobré