Asi nee
zobrazeno 495×
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 2. 2017 9.27
Kdo hlášku řekl: Adélka, 2
Dcerce asi zdá,že říkat "ano,jo,ne" je moc stručné. Tak vždy odpovídá "asi jooo,asi neee" ;). Jen když se zapomene,tak je to stručné "ano" :). Někdy chce naopak napínat-dlouho kouká do stropu,dělá,že přemýšlí a říká "asi nnnnnnnnn neeee".Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 3. 2018, 10.42
Trocha napínání někdy neuškodí
Fuga, 1. 11. 2017, 2.29
musí mít dramatický výstup .-)
L.janicka.l, 6. 2. 2017, 21.57
☺?
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 20.09
Tak to je moc pěkné, chce to udělat zajímavé