Bobo
zobrazeno 380×
Vložil(a): Ketris, 2. 1. 2019 11.19
Kdo hlášku řekl: Lea, 5
Paní učitelko, mám utíkací bobo!
Máš průjem?
Ne, mám utíkací bobo!
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 11. 3. 2019, 10.18
Asi už bylo na krajíčku ne
Žofinka, 9. 2. 2019, 6.02
no to je taky dobrý?
Mygara, 30. 1. 2019, 5.56
tak to je také dobrá hláška
slavuska, 14. 1. 2019, 0.30
a kam bobo utíkalo?
patricia077, 2. 1. 2019, 14.53
A to je co