Budík
Vložil(a): snany, 9. 8. 2016 21.05
Kdo hlášku řekl: Manžel Petr, 35 let
Manžel: " Můžu jsi nastavit na tvém budíku mobil"? :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 3. 2018, 9.00
To je moc moderní budík
Mygara, 29. 11. 2017, 14.41
to je krásný přeřek .-)
Fuga, 9. 11. 2017, 4.38
to by bylo super, kdyby to ten budík uměl .-)
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 22.45
Tak to se stává i mě, že něco otočím
Zuzka Čtvrtečková, 13. 8. 2016, 21.04
Ať žijou přeřeky