Budulínek
zobrazeno 501×
Vložil(a): Zdeňka S., 10. 2. 2017 17.55
Kdo hlášku řekl: Anička, 5
Říkám Aničce : Ani , dneska máte ve školce divadlo o Budulínkovi... Aňa : Ach jo Budulínek ....To je nuda - odnese ho liška a budou mlátit na buben. .. :-)Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (15 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 3. 2018, 2.16
Mají dávat něco originálního
Fuga, 31. 10. 2017, 19.54
každý má jiný vkus .-)
k.o.r.i.n.e.k, 12. 2. 2017, 23.24
Tak to je ale moc pěkné shrnutí pohádky v jedné větě