Bungee jumping
Vložil(a): Katka, 2. 1. 2017 14.26
Kdo hlášku řekl: Matyáš, 5 let
Mami, skákala jsi někdy bungee jumping?
Ne, proč?
Protože jsi na palici.
Dovolila jsem si uvařit k obědu kapustičky a zamíchat je do brambor tak, aby je syn nemohl vybírat ;o))
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 3. 2018, 12.30
To sis hodně troufla
Fuga, 3. 11. 2017, 13.43
naopak, vždyť je to geniální .-)
k.o.r.i.n.e.k, 3. 1. 2017, 23.41
Tak to byla od Vás tedy troufalé
L.janicka.l, 3. 1. 2017, 20.08
Jinej by to rekl rovnou, a malej jde obklikou ?