Cevabčiči a kočky :))
Vložil(a): Rulficka48, 29. 10. 2016 12.19
Kdo hlášku řekl: Dítě, 3
Tatínku, co jsi měl dnes v práci na oběd?“
„Cevabčiči a brambory“
„Fůůůůj, kočky“ :)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 9. 3. 2018, 12.47
To musela být dobrota
Mygara, 5. 12. 2017, 13.22
ta asociace je na místě )
Fuga, 7. 11. 2017, 19.15
tatínek je sadista .-)
k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 11.47
No jasně přece by nejedel kočky
Petra Schoberová, 8. 11. 2016, 14.36