Chci brášku
Kdo hlášku řekl: Daneček, 3 roky
Syn přišel za mnou a šeptem říká: "Chtěl bych brášku". Já: fakt a proč? ( v duchu si říkám, že chce parťáka a dcera mu asi leze na nervy). On: Aby místo mě uklízel. Vloží se do rozhovoru dcera (ooči na vrch hlavy): " Ale mimina neuklízí".
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 26. 3. 2018, 12.41
Úklidové mimino by nebylo špatné
Mygara, 17. 11. 2017, 16.53
ale až by vyrostl a pěkně si ho vycvičil .-)
Fuga, 17. 11. 2017, 6.28
třeba by ale holka uklízela lépe až bude větší než ten kluk .-)
k.o.r.i.n.e.k, 17. 11. 2016, 22.49
Měl to dobře vymyšlené, ale sestra mu to překazila
tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 21.50
ta ví
Zuzka Čtvrtečková, 4. 4. 2016, 23.18
0:1 pro dceru