Cisteni zoubku
zobrazeno 267×
Vložil(a): Ketris, 29. 3. 2019 16.41
Kdo hlášku řekl: izabelka, 4
Mama: Izabelko, pojd si uz vycistit zuby.
I: Mami, nech me ted byt, ja se za chvili rozkoukam
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 8. 2019, 6.52
To je moc dobrá výmluva
Fuga, 1. 4. 2019, 10.01
Evidentně se jí do toho nechtělo:-)
patricia077, 30. 3. 2019, 1.11
Jj jak u nas