Čoko zajac
zobrazeno 557×
Vložil(a): Tenderka, 21. 6. 2021 15.34
Kdo hlášku řekl: Syn, 4
- Mami, mám toho čokoládového zajaca jesť lyžičkou? - Prečo? - Lebo chcemMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (5 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 20. 7. 2021, 12.58
V tom případě musíš ?♀️?
patricia077, 21. 6. 2021, 22.12
Typická reakce ?